KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115622
nr 1311 5622
oidentifierad konstnär, Frankrike, 1800-tal. Olja på pannå, 24x19 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:55:11
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)